HAKKIMIZDA

Piramit İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A. Ş., Türk inşaat sektöründe genel müteahhitlik ve dizayn hizmetleri vermek üzere 1988’de İzmir’de kurulmuştur. Tasarlayıp inşaatını tamamladığı çeşitli konut ve endüstriyel tesis projelerinin kalitesi ile Piramit birkaç yıl içinde pazarda kendini kanıtlamıştır. Bu süre içinde ofis ve otel binalari renovasyon işlerinde önemli tecrübeler kazanılmıştır. Kaliteye artan talep, yeni teknolojilerin kullanılmaya başlanması ve mevzuattaki değişikliklere paralel olarak son 10 yıl içinde Piramit yeniden yapılanarak faaliyet alanlarını genişletmiş; proje yönetimi, elektrik dizayn ve montaj işlerini de hizmetlerine katmıştır.
 
Uluslararası inşaat arenasında Türk firmalarının pazardaki paylarının büyümesi ile Piramit faaliyetlerini Almanya’ya genişletmiştir. Rusya, Afganistan ve Libya’daki Türk müteahhitlerine hizmet verilmeye başlanmıştır. Bu genişleme sürecinde 2001 yılında Ankara’da bir şube açılmıştır.
 
İnşaat işleri genel olarak Piramit’in kendi ekipleri tarafından yapılmaktadır. Projelerin kapsamına göre alt taşeronlar kullanılmakta veya ortak girişimler kurulmaktadır.
 
Piramit’in proje müdürleri Almanya ve Afganistan’da Amerikan Ordusu, İngiliz Ordusu gibi idarelerle çalışarak uluslararası alanda önemli tecrübeler edinmiştir. Genç ve dinamik yönetim kadrosu, pazarın hızla değişen koşullarına uygun şekilde şirketi yeniden şekillendirebilecek kapasiteye sahiptir. Tecrübeli teknik kadrosu gelişen teknolojiyi sürekli takip etmekte, modern inşaat malzeme ve ekipmanlarını kullanmaktadır.
 
Piramit’in hedefi sürekli eğitimle donanmış teknik kadrosunu kullanarak müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktır. Uygun fiyatla en kaliteli hizmetin talep edildiği günümüzde “Müşteri memnuniyeti” Piramit’in ana felsefesi haline gelmiştir.
 
Piramit, gelecekte arıtma tesisleri, temiz enerji tesisleri gibi çevre koruma projelerini ve teknolojilerini de portföyüne katmayı hedeflemektedir. Avrupa Birliği uyum sürecinde gün geçtikçe azalan doğal kaynakların korunması için geri dönüşüm tesislerinin yapımı gerekmektedir. Piramit hızla genişleyen faaliyet alanlarında en son teknoloji ve bilimi de kullanarak gelişmeye ve müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaya devam edecektir.